La Bottega Gastronomica

Bistro s obchodem je další gastronomický ráj z dílny italského šéfkuchaře Riccarda Lucqueho. Podnik La Bottega Gastronomica inspirovaný světovými trendy zahájil svou činnost v lednu 2014 v Ondříčkově ulici na Praze 3. Gastronomické bistro s velkou nabídkou italských laskomin má navíc jednu exkluzivní novinku - kuchařský prostor se zcela novou koncepcí, tzv. „rosticcerií“. Grilovaná kuřata jsou hlavní specialitou podniku.

VÍCE O NÁS

Menu

Každý týden od pondělí do pátku v čase od 11.30 do 15 hodin na vás čeká polední menu. Obsahuje polévku a jeden z hlavních chodů (pasta nebo maso). Místo polévky si můžete také vychutnat malý listový salát Misticanza s cherry rajčaty za stejnou cenu.  
Obědové menu servírujeme za 195 Kč.

více informací

LIDÉ & PRODUKTY

Majitel a šéfkuchař Riccardo Lucque se zaměřuje především na dovoz typických italských produktů, které ještě nebyly zavedeny na tuzemský trh a na bio produkty od menších italských dodavatelů.

Čerstvé těstoviny jsou domácí výroby a pochozí z našeho obchodu, všechny suché těstoviny jsou od Benedetta Cavalieriho, který vlastní továrnu na výrobu tradičních italských těstovin. Pravý italský chleba peče rodilý pekař Mimmo pocházející z Altamury. Sýry a olivové oleje jsou z dílny Vittoria Beltramiho. Kávu nám dodává Italský mistr kávy Gianni Frasi.

více informací

Novinky

CHŘESTFEST 2016

publikováno 10.05.2016

"Dnes u nás v restauraci začíná CHŘESTFEST 2016. Rád bych vás pozval na speciální menu. Začnete polévkou z bílého chřestu s kalamáry pečenými na citrónové soli a černou omáčkou z kalamárů. Jako hlavní chod vám nasevírujeme grilovaného lososa se sauté ze slávek a zeleného chřestu a citrónovou pěnou. A pokud bude hezky, rádi vás posadíme na naší zahrádku. Nezapomeňte si rezervovat místo. Těšíme se na vás." - Martin Fořt

více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Velmi se omlouváme, že jsme nuceni Vás obtěžovat touto hláškou.

Další informace V pořádku